Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, bool given in /home/adker/ftp/ericus/wp-content/plugins/woo-price-per-unit/woo-price-per-unit.php on line 621
O nas
Zaznacz stronę

SALAMI & SZYNKA

Sklep on-line. Zamów bez wychodzenia z domu

O NAS

Historia naszej firmy sięga lat ’90 ubiegłego stulenia, a jej początki związane były z handlem świeżym drobiem oraz wyrobami garmażeryjnymi takimi jak flaki wołowe. Kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa jest włączenie do oferty wysokogatunkowej kiełbasy salami w obsypkach smakowych. Produkt ten w momencie wprowadzenia na rynek był nowością w Polsce, a konsumenci szybko docenili oryginalne receptury salami połączonego z różnorodnym smakiem. Salami do tej pory zajmuje czołową pozycję w naszej ofercie.

Staramy się proponować na rynku wyroby wysokiej jakości a zarazem wyróżniające się. Przykładem takich pozycji w naszym asortymencie może być oryginalna szynka westfalska o niepowtarzalnym smaku, oraz Casumer – nietuzinkowa kompozycja sera i owoców.

Skąd nazwa „Ericus„? Dla upamiętnienia pochodzącego z Darłowa Eryka I Pomorskiego, który na przełomie XIV i XV wieku był królem Norwegii, Danii i Szwecji.